عمیق ابزار سرباز صنایع دستی شهرستان سرباز

عمیق: ابزار سرباز صنایع دستی شهرستان سرباز رنگین کمان صنایع دستی سیستان وبلوچستان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات انتظار داشتم از تیمم بازیکن در تیم ملی حضور داشته باشد / جلالی

جلالی در خصوص جدایی مهدی شیری از پیکان خاطرنشان کرد: او با خود من هم در این خصوص صحبت کرد جهت وی آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم در هر تیمی که حضور دارد موفق باش

انتظار داشتم از تیمم بازیکن در تیم ملی حضور داشته باشد / جلالی

جلالی:انتظار داشتم از تیمم بازیکن در تیم ملی حضور داشته باشد

عبارات مهم : سرمربی

جلالی در خصوص جدایی مهدی شیری از پیکان خاطرنشان کرد: او با خود من هم در این خصوص صحبت کرد جهت وی آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در هر تیمی که حضور دارد موفق باشد

مجید جلالی سرمربی تیم پیکان در گفت وگو با ایلنا در خصوص لیست تیم ملی از سوی کی روش اظهار داشت: نظر خاصی در این خصوص ندارم هر لیستی بالاخره ابهاماتی دارد و اینکه سرمربی تیم صلاح دانسته این بازیکنان به اردو دعوت شوند البته که من هم انتظار داشتم از تیمم بازیکن در تیم ملی حضور داشته باشد.

وی در خصوص اردوهای تدارکاتی تیم ملی تصریح کرد: بخشی از تحلیل های مربی حضور در اردوهای آماده سازی است ما باید با انجام بازی های تدارکاتی بر روی هم گروه های خود در جام جهانی متمرکز شویم. یادم است در جام جهانی 1978 آرژانتین ما با هلند ، پرو و اسکاتنلد هم گروه بودیم و یک سال مانده تا جام جهانی همه روزی مکزیک متمرکز شدند که اشتباه بزرگی بود چون ما حریف آن هلند قدرتمند نمی شدیم که در نهایت هم سه بر صفر بازنده شدیم.

انتظار داشتم از تیمم بازیکن در تیم ملی حضور داشته باشد / جلالی

سرمربی پیکان در خصوص شرایط این تیم افزود: تمرینات از روز 22 خردادماه برگزار خواهد شد در حال مذاکره با بازیکنان مورد نیاز خودمان جهت فصل آینده هستیم مشکلی که وجود دارد اغلب قراردادها یک ساله است و کلوب ها باید قرارداد آنها را تمدید کند.

جلالی در خصوص جدایی مهدی شیری از پیکان خاطرنشان کرد: او با خود من هم در این خصوص صحبت کرد جهت وی آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در هر تیمی که حضور دارد موفق باشد.

جلالی در خصوص جدایی مهدی شیری از پیکان خاطرنشان کرد: او با خود من هم در این خصوص صحبت کرد جهت وی آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم در هر تیمی که حضور دارد موفق باش

جلالی راجع به اینکه در لیست فصل آینده بازیکنان بزرگ حضور دارند یا خیر گفت: در لیست من بازیکنان کم سن و سال وجود دارد و می خواهیم همچون گذشته دنبال جذب بازیکنان مستعد و جوان باشیم.

واژه های کلیدی: سرمربی | بازیکن | بازیکنان | جام جهانی | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog